Iletisim

Andrea Kefer

İnternet sitemizi yeniden ziyaret ederseniz çok memnun oluruz. Sorularınız ve önerileriniz için elbette memnuniyetle hizmetinizdeyiz.Ücretsiz teklif isteyiniz!

Telefon: +49 6184 93 27 93 0
Faks: +49 6148 93 27 93 99
E-posta: info@add-chem.de

Contact Form

[contact-form-7 id=”666″ title=”Başlıksız”]

İyi bir hizmet ve müşterilerimizle yakınlık bizim için olmazsa olmazlardır.

Peki ama her gün ürünlerimiz ve hizmetlerimizin sorumluluğunu üstlenen ve sizler için geçen her gün kapsamlı hizmetlerimizi bir nebze de olsa daha da iyileştirmeyi başaran bu insanlar kimlerdir?

Şirket müdürü
Jürgen Hartmann
Telefon.: +49 (0) 6184 / 93 27 93 33
Cep.: +49 (0) 6184 / 99 27 93 98
E-posta: j.hartmann@add-chem.de
team1
Satış
Dr. Uwe Hofmann
Tel.: +49 (0) 6184 93 27 93 22
Mobil: +49 (0) 157 74 73 33 45
email: u.hofmann@add-chem.de
uwe
Sipariş Muamele
Andrea Kefer-Herold
Telefon.: +49 (0) 6184 93 27 93 11
Faks.: +49 (0) 6184 93 27 93 99
E-posta: a.kefer-herold@add-chem.de
andrea
Satış
Nicolas Gehring
Telefon.: +49 (0) 6184 93 27 93 66
Cep: +49 (0) 151 626 459 36
E-posta: n.gehring@add-chem.de
team4
Kimya Laboratuvarı
Hasret Özkar
Telefon.: +49 (0) 6184 93 27 93 55
Faks.: +49 (0) 6184 93 27 93 99
E-posta: h.oezkar@add-chem.de
team5
Bizim temsilcilikleri
Satış, PL
Jolanta Grzegorczyk
Telefon.: +49 (0) 6184 93 27 93 11
Faks.: +49 (0) 6184 93 27 93 99
E-posta: j.grzegorczyk@add-chem.de
Satış, TR
Nalan Mathaei
Telefon.: +90 532 120 60 93
E-posta: nalan.m@add-chem.de

 

team8