Kontakt

Andrea Kefer

Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzą Państwo jeszcze raz naszą stronę internetową. W przypadku pytań czy sugestii, jak najbardziej pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Telefon: +49 6184 93 27 93 0
Fax: +49 6148 93 27 93 99
E-Mail: info@add-chem.de

Kontakt  Form

[contact-form-7 id=”755″ title=”Ohne Titel”]

Usługi dobrej jakości i bycie zawsze do dyspozycji naszych klientów są dla nas czymś oczywistym.

Kim są zatem osoby, które na co dzień odpowiadają za nasze produkty i usługi oraz które każdego dnia starają się coraz lepiej zarządzać naszą szeroką ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracownikami.

Prezes
Jürgen Hartmann
Tel.: +49 (0) 6184 / 93 27 93 33
Fax.: +49 (0) 6184 / 99 27 93 98
email: j.hartmann@add-chem.de
team1
Sprzedaż
Dr. Uwe Hofmann
Tel.: +49 (0) 6184 93 27 93 22
Mobil: +49 (0) 157 74 73 33 45
email: u.hofmann@add-chem.de
uwe
Realizacja zamówień
Andrea Kefer-Herold
Tel.: +49 (0) 6184 93 27 93 11
Fax.: +49 (0) 6184 93 27 93 99
email: a.kefer-herold@add-chem.de
andrea
Sprzedaż
Nicolas Gehring
Tel.: +49 (0) 6184 93 27 93 66
Mobil: +49 (0) 151 626 459 36
email: n.gehring@add-chem.de
team4
Laborantka chemiczna
Hasret Özkar
Tel.: +49 (0) 6184 93 27 93 55
Fax.: +49 (0) 6184 93 27 93 99
email: h.oezkar@add-chem.de
team5
Nasze przedstawicielstwa
Sprzedaż, PL
Jolanta Grzegorczyk
Tel.: +49 (0) 6184 93 27 93 11
Fax.: +49 (0) 6184 93 27 93 99
Mobil: +48 (0) 733 032081
email: j.grzegorczyk@add-chem.de
Sprzedaż na terenie Turcji
Nalan Mathaei
Tel.: +90 532 120 60 93
email: nalan.m@add-chem.de

 

team8